Imprezy plenerowe dla dzieci Mszczonów

Badów Górny jest oddalony od Mszczonowa o 5 km, więc zapraszamy wszystkich na imprezy plenerowe dla dzieci z Mszczonowa, Żyrardowa. Nie tylko z tych miast, ale ze wszystkich okolicznych miejscowości, a także z całej Polski :-). Mamy wiele atrakcji do zaoferowania, dużo świeżego powietrza bo aż 18 hektarów (informacje o Gospodarstwie), a w dodatku sporo ciekawych zajęć dla dzieci oraz ich opiekunów.

imprezy plenerowe dla dzieci mszczonow

Magia i super zabawa

Z myślą o wszelakich milusińskich (młodszych i starszych) stworzyłyśmy miejsce, w którym znajdziecie magię (np. organizujemy cykliczne spotkania z Czarownicami), bajkowe środowisko (np. różnorodne wiaty tematyczne), mega zabawę na świeżym powietrzu (np. przeciąganie liny) oraz wiele innych gadżetów :-). Poza tym… słuchamy waszych pomysłów.

Magia i super zabawa na zlecenie

Hm… imprezy plenerowe dla dzieci Mszczonów to nasza specjalność. Przygotowałyśmy różne atrakcje, ale jesteśmy otwarte na Wasze propozycje. Jeśli macie zamiar zorganizować świetną imprezę plenerową dla dzieci i macie w dodatku swój własny pomył to … super! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila (kontakt).

Imprezy plenerowe dla dzieci Mszczonów, Zyrardów, inne

Najlepiej się z nami skontaktować, jesteśmy zawsze tutaj. Dzwoń choćby i dzisiaj 🙂

imprezy plenerowe dla dzieci mszczonow