Mazowieckie Gospodarstwo Agroturystyczne

Niedaleko od nas są takie miejscowości jak Mszczonów, Radziejowice, Żyrardów. Także niedaleko od nas są Termy w Mszczonowie. Jak widać, Magiczna Zagroda to mazowieckie gospodarstwo agroturystyczne. Oznacza to, że do nas jest zawsze blisko… więc, gdy będziecie gdzieś w okolicy to zapraszamy. Zapraszamy całe rodziny, jak również małe i duże grupy. 18 hektarów to naprawdę sporo terenu do spaceru, zabawy i obcowania z przyrodą. Zapraszamy!mazowieckie gospodarstwo agroturystyczne

5 km od Mszczonowa

Mszczonów – miasto w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, położone nad rzeką Okrzeszą, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Mszczonów. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa skierniewickiego (zobacz w wikipedii).

5 km od Term w Mszczonowie

Współczesny Mszczonów to jedno z najdynamiczniej rozwijających się polskich miast, zwane Tygrysem Mazowsza. Niegdyś rzemieślnicze miasteczko przeistoczyło się w prężnie działający ośrodek logistyczno – przemysłowy. W Mszczonowie znajdują się, między innymi, Termy Mszczonowskie. Termy to olbrzymi kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy, w którym można uprawiać aktywny wypoczynek i rekreację. Ponieważ jesteśmy blisko to zapraszamy również i do nas! Oferujemy piesze spacery po naszym siedlisku, jak inne atrakcje.

10 km od Radziejowic

Radziejowice to wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, w gminie Radziejowice. Leży nad rzeką Pisią Gągoliną. Miejscowość jest miejscem urodzenia i zamieszkania wielu znanych Polaków. Sporej liczbie osób znany jest piękny zabytek – Zespół Pałacowo – Parkowy w Radziejowicach. Do nas jest tylko 10 km z Radziejowic – zapraszamy!

45 km od Warszawy

Warszawy nie musimy nikomu przedstawiać. Po prostu przyjedź do nas :-).